Zdrowa używka dla młodzieży

Przywieziona do Europy w XV wieku przez Kolumba w ekspresowym tempie zyskała na wziętości. Rozpropagowana głównie pośród arystokracji stała się znakiem niezależności jak też prestiżu.

żarówki
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Tabaka (hiperłącze) – powraca w dwudziestym pierwszym wieku z dużą siłą, zyskując sobie coraz bardziej mnogie grono sympatyków. Lekarze jednakże przestrzegają – stosowanie tabaki w nadmiarze może wieść do podrażnienia śluzówki nosa. Ponadto zawarta w środku nikotyna może uzależniać. Stąd na rynku pojawiła się tzw. biała tabaka, przeznaczona przede wszystkim dla ludzi młodych, jaka w swoim składzie nie zawiera w ogóle tytoniu.
Zachowując przymioty autentycznej tabaki, preparat ów nie powoduje żadnych konsekwencji ubocznych. Dzięki temu stosowanie owej tabaki będzie całkiem bezpieczne nawet u dość młodych ludzi. Jej ponadplanowym atutem jest natomiast tajemniczy biały wygląd, nie bez kozery kojarzący się z czymś zakazanym jak też nadzwyczajne własności odświeżające co sprawia, że specyfik dorobił się już gigantycznej rzeczy wielbicieli na całym świecie. Co warte odnotowania sam preparat jest już bez trudności osiągalny. Dlatego też stała się ona nowoczesnym znakiem wyzwolenia i wolności. To jednak wyłączny taki przypadek, gdy ochota nastolatków do manifestowania swej niezależności nie pociąga za sobą niepomyślnych dla zdrowia rezultatów. Tych, którzy do tej pory nie spotkali się z białą tabaką, zapewne zadziwi podejrzanie wyglądający proszek tak chętnie nabywany przez młodzieńców.

Nie należy się jednak go bać – nowa moda jest zupełnie bezpieczna, natomiast nam zostaje radować się, iż być może niebawem młodzież będzie użytkować tylko nieszkodliwe używki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.