W jaki sposób zaaranżować niewielką umywalnię?

Wielu ludzi zapewne zastanawia się, jakim sposobem wyekwipować niedużą łazienkę w bloku bądź własnym domku, w taki sposób, żeby była szczególnym miejscem w domowej przestrzeni. Urządzenie pełnoprawnej umywalni na małym metrażu wcale nie jest niemożliwe. Powinniśmy tylko pamiętać o paru istotnych kwestiach.

wanna

Autor: Winkelbohrer
Źródło: http://www.flickr.com

Często jest tak, że zachwycamy się cudownymi aranżacjami dużych, obszernych łazienek, które nierzadko zajmują nawierzchnię trzech naszych salonów w małym mieszkanku czy kawalerki w bloku. Myślimy sobie, że takowa stylowa łazienka jest dla nas nieosiągalna, a wyłączne na co jesteśmy skazani, to tania armatura, nieatrakcyjna ceramika łazienkowa a także ciągłe obijanie się o porozstawiane wkoło ekwipunki. () Jednakże tak nie musi być.

Widzisz u siebie niedosyt? Chcesz dużo artykułów na ten temat? Dla nas to wyśmienita nowina. Więc kliknij po szczegóły w ten link i gotowe.

Wystarczy tylko troszeczkę fantazji, żeby zaadaptować mnogość rozwiązań atrakcyjnych, kosztownych toalet na swe przysłowiowe „3 na 2 m”. Dobrze jest w takich przypadkach zdać się na pomoc ekspertów, jacy wybiorą w najwyższym stopniu optymalne podejście waszej wymarzonej aranżacji malutkiej łazienki.

Czarna, kredowa, czy może niebieska toaleta? Nie! W żadnym przypadku nie może to być żaden kolor poza białym. Biała barwa sprawia, iż pomieszczenie zdaje się większe. Optyczne złudzenie powoduje, że biała toaleta postrzegana jest jako bardziej obszerna. W żadnym razie nie może to być toaleta w odcieniu czarnym, ponieważ daje to nam zupełnie odwrotny efekt, pomimo, że zastosowanie czarnej wanny, bądź płytek podłogowych w pewnych proporcjach wygląda niezmiernie elegancko oraz gustownie, to w niewielkich łazienkach nie sprawdzi się to najlepiej. Więcej tu: cermag.com.pl/.

Bardzo mały metraż wymusi na nas pójście na pewne kompromisy. Stąd też konieczność połączenia miejsca do ablucji, które najczęściej dzieli się na wannę i strefę prysznicową. Tutaj dzięki zastosowaniu kompaktowej wanny, oraz nowomodnej deszczownicy powiązanej z baterią wannową, kreujemy całościowe rozwiązanie strefy kąpielowej. Można także zamontować nadto funkcjonalny panel prysznicowy, żeby dać jeszcze więcej możliwości w kategorii swobody ablucji.

Prywatna wySPA

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Osoby aktywne, które niekoniecznie lubią wylegiwać się całymi godzinami w wannie pełnej wody, zaś pożądają prędkiej, aktywizującej wizyty pod natryskiem, zapewne wybiorą inne podejście. Całkowity panel prysznicowy z dodatkową deszczownią, a także ścianka prysznicowa oraz odpływ liniowy sprawdzi się w podobnym przypadku doskonale.