Taśma PCV z nadrukiem

Taśmy pakowe produkowane z PCV z nadrukiem to połączenie formy budowania rozpoznawalności marki i efektywnej techniki zabezpieczenia przesyłek przed niepożądanym otwarciem. Czym jeszcze wyróżniają się tego rodzaju taśmy?

dres

Źródło: pixabay.com
Taśma PCV przeznaczona do pakowania przesyłek wyróżnia się silnymi właściwościami klejącymi. Rekomendowana jest zatem do klejenia paczek charakteryzujących się dużym napięciem podczas zamykania. Ponadto, taka taśma nałożona na karton zwiększa swoją przylepność oraz wytrzymałość wraz z upływem czasu. Producenci taśm PCV poza standardowymi wyrobami oferują produkcję taśm z nadrukiem na indywidualne zamówienie. Poza tym, iż taka samoprzylepna taśma pakowa idealnie zabezpiecza paczkę przed niechcianym otwarciem, to dzięki dodaniu nadruku zyskuje nowe walory: jest tanią formą promocji, jest doskonale widoczna, podnosi prestiż marki, sprawia, iż logo firmy staje się rozpoznawalne, może być nośnikiem informacji, a dodatkowo ułatwia znalezienie przesyłki w trakcie transportu oraz magazynowania.
efekty

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Taśma z nadrukiem wykonywana jest w wybranych wzorach z palety firmy zajmującej się jej produkcją – polecam przeczytać. Takie firmy przeważnie posiadają też standardowe rozmiary taśm, jednak na życzenie klienta nierzadko proponowane są taśmy o innych wymiarach.

Dodatkowo do wyboru klienta może być również rodzaj kleju, często wykorzystywane to: akryl – powszechnie stosowany klej o dobrej przyczepności, kauczuk syntetyczny – lepszej jakości klej (zobacz c-l.pl/kategoria-produktu/zelkotytopkoty/antybakteryjne/) o bardzo dobrej przyczepności, kauczuk naturalny – najwyższej jakości klej o bardzo dobrej przyczepności (odporny na działanie niskich temperatur) – .