Sztuka używania perfum

To, jak pachniesz, mówi o tobie o wiele więcej, aniżeli sądzisz. Odpowiednio dobrane pachnidła mogą być twą najlepszą wizytówką. Żeby osiągnąć ten rezultat, dobrze jest poznać tajniki używania perfum. Jak używać ukochany zapach, ażeby w pełni wykorzystać jego moce? Przedstawiamy zasady stosowania perfum.

zapachy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najlepsze perfumy to te, które lubisz. Ich zapach powinna sprawiać ci przyjemność – np. . Nie ma znaczenia na przykład to, że należą do tych tańszych. Warto bowiem pamiętać, iż na ich cenę składa się nie tylko koszt wyprodukowania, ale również ładne zapakowanie a także kampania reklamowa. Jeżeli więc bardzo odpowiada ci niekosztowna oraz firm – sprawdź tutaj -e nie najmodniejsza woda toaletowa, używaj jej . Jeżeli czujesz się w swoich perfumach Comme Des Garcons świetnie, to znaczy, iż mieszczą one cząsteczki uzupełniające się z molekułami twego ciała.

Nie ociągaj się – naciśnij ten link kosmetyki dla ciała i raduj się zawartymi tam świeżymi tekstami. Zapewne poszerzą one Twą wiedzę na ów temat.

Z kolei nawet najbardziej droga woda toaletowa firmowana nazwiskiem słynnej gwiazdy może ci się nie spodobać oraz swą wonią odrzucać. Jest bardzo prawdopodobne, iż w tej kompozycji składników są cząsteczki bardzo podobne do twoich, więc organizm ich zwyczajnie nie akceptuje, jako że ich nie potrzebuje.

Nie łącz woni pachnideł, gdyż w konsekwencji może powstać ciężka do zniesienia kompozycja. Jeśli spryskujesz się rankiem jakimikolwiek pachnidłami i przez cały dzień nie zmieniasz odzienia, pozostań przy tym samym zapachu do wieczora. Jeśli to możliwe, kup sobie balsam do ciała z tej samej linii zapachowej. Żeby nie zakłócić woni pachnideł, używaj bezzapachowego dezodorantu. Nie nadużywaj pachnideł, pamiętaj, iż naokoło ciebie są także inni ludzie. Może im ów zapach nie odpowiadać, zdarza się, że wywołuje reakcję alergiczną.

prezent

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

To fałsz, że w lecie powinno się używać roślinno-wodnych woni, natomiast w zimie ciężkich, oleistych. Ważne jest wyłącznie twoje osobiste odczucie. Jeżeli na wieczór preferujesz delikatną mgiełkę pachnącą kwieciami, zaś o świcie ciężkie orientalne perfumy – nie zawahaj się ich użyć. Kupowanie perfum jest kwestią nadzwyczaj intymną. Należy dobrać je samemu i nie należy zdawać się w tej kwestii na kogokolwiek innego. Z tej przyczyny nie nabywaj perfum komuś w podarku, jeżeli nie masz pewności, jakie wonie lubi. Zawsze możesz się dowiedzieć, których perfum używa i jeśli są to perfumy Chloe kupić do nich balsam czy płyn do kąpieli o podobnym zapachu.

Więcej informacji –