Specjalny barek na alkohol – a więc jak skutecznie zachwycić gości?

Spotkaniom ze znajomymi oraz rodziną nieraz towarzyszą napoje wysokoprocentowe. Z tego powodu powinniśmy zaprojektować miejsce jego przechowywania – najlepiej ustronne.

sklepowy barek na alkohol

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
W jednym z domów w jakich przebywałam przemieszczając się po Polsce był bardzo ciekawie skonstruowany barek domowy. Lustrzana ścianka (http://www.creoconcept.pl/pl/kariera/) z dysponowała kilkunastoma półeczek z wieloma trunkami dosłownie z całego świata! Na samym dole zaś była dwudrzwiowa duża szafka z półkami na szkło – literatki, kieliszki, lampki! Z przodu wystawał wysoki stolik (pod nim była następna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Całość w drewnie z dębu, natomiast każda ze szklanych szuflad podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą odsłonę mogą sobie jednak pozwolić tylko osoby posiadające dużą powierzchnię domu oraz dużym budżetem. Co gdy nie posiadamy aż takich możliwości mieszkaniowych a także finansowych? Na szczęście posiadamy jeszcze co najmniej dwie intrygujące opcje. Pierwszą z nich stanowi mały barek na kółkach – odszukamy przynajmniej jego dwa opcje.

Jeżeli odnalezienie dodatkowych informacji na omawiany wątek jest dla Ciebie niezwykle istotne, to aby je uzyskać prześledź witrynę (https://reling.pl/kosze-na-bielizne), na której je z pewnością dostrzeżesz.

Jedna z nich to forma dualnego stoliczka kawowego. U góry możemy wówczas postawiać nasze napoje, a na niższej półce będziemy trzymać kieliszki.

Kolejna rodzaj to zamknięta szafka w oryginalnym wyglądzie – po tej stronie mamy niemało przeróżnych opcji do doboru – widziałam beczułki, gitary, globusy, księgi czy mikre stojące zegary. W środku wolno odszukać – zależnie od okazałości – parę półeczki z dostosowywaną wysokością. Stanowi to o tyle wygodne rozwiązanie, że na co dzień przypadkiem on być całkowicie z boku, zaś w czasie rodzinnego spotkania mieć zastosowanie za kolejny niewielki stoliczek.

Najprostszy barek na coś mocniejszego to jedna z szafek w meblościance, jaka otwiera się leżąco – znajdziemy w niej zwyczajowo jedną wysoką półkę a także dwie niższe.Jest z pewnością opcją najbardziej ekonomiczną w przypadku zajmowanej przestrzeni.