Smukła oraz wysportowana sylwetka to pragnienie dużej grupy ludzi — można ją uzyskać pod bacznym okiem profesjonalisty

Obecnie trudno wyobrazić sobie, by istniał ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Chęć schudnięcia i wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety ogrom osób ma słomiany zapał i zazwyczaj kończy się na głośnych obietnicach. Aby nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i przeprowadzi przez ciężki czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres zwątpienia i niekiedy wściekłości, ale również radości z osiąganych celów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak nam wmawiają, gdy chcą sprzedać różne pigułki i herbatki, ale to kompletne kłamstwo. Tylko treningi i zdrowa dieta przyniosą wyczekiwany i trwały efekt. By nie załamywać się tym, że efekty nie są widoczne natychmiast, należy przed sobą stawiać pojedyncze cele. To pomaga.

Opracowaliśmy dla Ciebie niebywale interesujące wątki. Trzeba kliknąć w adres tej podstrony (gekonbio24.pl/). Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, to z radością na nie odpowiemy.

Na dodatek wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na początkowych treningach, bo chcą szybko zobaczyć efekty i bywają niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tu ni z tego, ni z owego chcą biegać po 30 km albo podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało opłakane skutki.