samochód

Jak łatwo ujednolicić wygląd samochodów należących do tej samej floty?

Większość ludzi wie, że polakierowanie samochodu nie zalicza się do najtańszych usług. Jest tak z tego powodu, że lakiery które się stosuje do tej czynności są dosyć drogie oraz należy zdemontować wcześniej wszystkie części, jakie będą zasłaniać powierzchnię karoserii.

Czytaj dalej

Zamierzasz mieć piękny i zadbany pojazd? Pamiętaj o takich dodatkach jak pokrowce oraz dywaniki gumowe

Pragnieniem każdego faceta jest posiadanie wypasionego oraz innowacyjnego samochodu. Nie ma się co im dziwować, albowiem każda nastolatka lubi różne błyskotki, ubrania , a także buty.

Czytaj dalej

Garaże blaszane, koszt budowy garażu dwustanowiskowego – sprawdź, ile wyniesie cię planowana inwestycja

Kiedy posiadamy samochód powinniśmy mieć na uwadze, że poza tym, że da nam duży komfort, to też będzie trzeba sporo się przy nim nachodzić. Po pierwsze trzeba liczyć się z tym, że samochód to wydatek i to nie tylko w momencie, gdy go kupujemy. Będziemy musieli płacić za wizyty w warsztatach samochodowych, jeździć na stację benzynową i płacić za mnóstwo innych rzeczy. Do tego dochodzą garaże blaszane. Często zdarza się tak, ze po prostu w zwiąż,u z projektem domu nie został przewidywany garaż, wtedy nie mamy gdzie wstawiać samochodu.

Czytaj dalej

Jak dostosować samochód przed zimą, żeby zniwelować efekty tej niesprzyjającej śnieżnej aury?

Jak co roku wszyscy kierowcy muszą zmierzyć się z trudną zimową aurą za oknem. Chyba każdy, kto ma swój samochód już jest przyzwyczajony do tego, że w jakiś sposób trzeba przetrwać ten trudny czas i uzbroić się w cierpliwość chociażby ze względu na warunki na drogach. Od tego jak przygotujemy nasz samochód na ten zimowy okres zależy sporo. Jak zatem przygotować samochód na mającą nadejść pogodę? Przede wszystkim należy zacząć od opon, to może być dla niektórych sprawa oczywista, jednak musimy koniecznie sprawdzić w jakim stanie jest ogumienie.

Czytaj dalej

Nie zawsze chcemy sprzedawać sami samochód

Jeśli przychodzi do wymiany wozu na inny typ, to tak naprawdę do wybrania posiadamy dwie możliwości. Albo samodzielnie będziemy próbowali go wyprzedać, czy to rozwieszając informacje, albo to jeżdżąc na giełdę, lub normalnie przeznaczymy go do skupu samochodów, gdzie my od razu otrzymamy za niego pieniądze i będziemy mieli okazję kupić inne brykę, a oni sami będą się namyślali w jaki styl go sprzedać.

Czytaj dalej