Ręczniki z mikrofibry są kapitalnym środkiem czyszczącym dla naszych czterokołowców z wszelkiego rodzaju brudu

Każda niewiasta zna i używa je każdego dnia porządkując swoje mieszkanie. Są niezbędnym sprzętem gospodarstwa domowego ale nie tylko. Są też stosowane jako akcesoria na nawierzchniach narażonych na środki drażniące. Piszemy o ręcznikach z mikrofibry.

ścierki z mikrofibry
Rozpoznajmy jej świetne właściwości. Ścierki z mikrofibry są zrobione z włókna o wyjątkowych cechach. Mikrowłókno ma grubość 1/100 włosa człowieczego. Wchłania nawet siedmiokrotnie więcej wody aniżeli sama waży. Czyści nawet najbardziej oporne plamy z całej powierzchni. Do stosowania ściereczki z mikrofibry można używać jedynie wodę, zatem jest kapitalnym wyjściem dla uczuleniowców. Nadają się do czyszczenia pobrudzeń wszelkiego rodzaju nawierzchni, bo jej plusem jest to, że czyszcząc wyłącznie wodą nie zostawia smug i zacieków – zobacz środki do czyszczenia samochodu. Oprócz tego jest przyjemna w dotyku i nie rysuje powierzchni. Ręczniki z mikrofibry dużo lepiej pochłaniają brud, kurz i bakterie niż ich bawełniane odpowiedniki.

czyszczenie samochodu
Absolutnie nadają się do czyszczenia plam z drewna, ceramiki, szkła bądź metalu. Co zaświadcza o jej wysokiej jakości. Zatem ręczniki z mikrofibry nadają się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale są idealnym środkiem pielęgnacyjnym do wszystkich nawierzchni, które często ulegają zanieczyszczeniom. Są też znakomitym środkiem pielęgnacyjnym do samochodów. Dobrego kierowce poznajemy także po stanie jego wozu. Pamiętajmy, że schludne auto dłużej będzie nam sprzyjać i sprawia podróżowanie nim komfort kierującemu i pasażerom.

Pewnie nada Ci się darmowy wgląd (http://www.eena.pl/specjalisci-oferty-pracy.html) do naszej nowej witryny. Nie czekaj, tym bardziej jeżeli zaciekawiły Cię omówione tu wpisy.

Poza tym tak łatwo nie zniszczy się jego karoseria. Ręcznika z mikrofibry znakomicie nadają się do czyszczenia każdego rodzaju brudu we wnętrzu czterokołowca jak i jego zewnętrznej obudowy. Artykuły z mikrofibry idealnie przydają się do polerowania karoserii i deski rozdzielczej. Ileż to razy na nowo czyściliśmy szyby, deski rozdzielczej czy lustra, bo były plamy lub smugi, choć je przed minutą pucowaliśmy? Ze ścierką nie będziemy mieli tego rodzaju zmartwień.

Porównaj: