prezent

Wybieramy prezenty – jak dokonać właściwego wyboru

Czas przedświąteczny to ostatni moment na to, aby zakupić prezent – na pewno każdy z nas zmierzył się z tym wyzwaniem – Kupno prezentu to nierzadko prawdziwy wyścig z czasem.

Czytaj dalej

Które kamienie szlachetne sklep ma możliwość nam zaproponować?

Warto zaznaczyć, że jubilerzy korzystają z przeróżnego typu kamieni szlachetnych, żeby ozdobić swe wyroby. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, aby wyszukać te, które najbardziej nam się spodobają.
Czy powiemy jak wygląda ametyst?
Jeśli pragniemy posiadać w naszej biżuterii kamień, który będzie wyglądał na pewno wspaniale, a w dodatku będzie niesamowicie wytrzymały, to powinniśmy popatrzeć na ametyst.

Czytaj dalej

Syrop 1883 mamy szansę dodać do kawy i herbaty

Gdy jesteśmy prawdziwymi fanami herbaty i kawy, to musimy przyłożyć wszystkich sił, aby pić jedynie te najlepsze gatunki, które będą charakteryzowały się wspaniałym zapachem i smakiem.

Czytaj dalej

Czy posiadaliśmy już jeansy męskie wrangler?

Mężczyźni znacznie częściej przekonują się do noszenia dżinsów, a to przez to, że są one wygodne, ciekawie skrojone, a równocześnie przedstawiają różnorakie wzory, przez co każdy może je w odpowiedni sposób dobrać do siebie.

Czytaj dalej

Czy zmiana rozmiaru dwukolorowych obrączek jest wykonalna?

Zdecydowana większość z nas stała już lub zamierza stanąć w przyszłości na ślubnym kobiercu. Konieczne jest jednak m.in. uprzednie kupienie obrączek. Przy tej okazji mogą pojawić się trudne dla nas pytania, na które z chęcią odpowie każdy jubiler.

Czytaj dalej