Po co wydawać tyle pieniędzy? Najtaniej zawsze u źródła – kilka porad i ciekawostek na temat bezpośrednich zakupów ze Wschodu.

Z jednego punktu widzenia może to być dziwne – wchodzimy do dowolnego sklepu z odzieżą, a tam na wieszakach dominują ciuchy z Azji. Nawet w momencie, gdy marka opisuje sama siebie jako tak zwany produkt polski. Także skoro jednak źródłem jest importer z Azji – to czemu nie spróbować zakupów bezpośrednio u niego?Niestety niektórzy nie posiadają opcji nawiązania kontaktów biznesowych z producentami. Ciekawym miejscem na to bywają targi, ale tam, sporo sprzedawców chce robić biznesy na satysfakcjonujących stawkach dopiero od sporej ilości kupionego asortymentu.

azja

Źródło: pixabay

Taki importer z Azji doskonale umie negocjować ceny, proponując wpierw wygórowaną kwotę. Wielu mało doświadczonych handlowców jest tym zrażona, ale nie powinniśmy tak szybko się poddawać. Podstawą działań kupca bywa wymijanie pułapek zastawianych na nas przez sprzedawców. Jednak co działać, kiedy potrzebujemy sobie kupić tylko parę rzeczy? Planując prezenty dla znajomych, zakup towarów dla siebie albo rozpoczynając mały interes musimy znaleźć kilka alternatyw. Nie warto chodzić do renomowanych sklepów, kiedy dzięki Internetowi markowe towary możemy dostać za niewielkie pieniądze. I tak, sprowadzając bezpośrednio przez portale handlowe, importer z Azji dostaje opracowane przez nas zlecenie na, przykładowo, dwa zegarki. W odróżnieniu od polskich zakupów tutaj wysyłka jest co parę dni, a nie każdego dnia.

Już teraz wejdź na ten odnośnik i zweryfikuj info u źródła (https://infinitex.pl/), by zdobyć absolutną gwarancję, że wszystkie dane publikowane na takiej witrynie są miarodajne.

Zaniża to koszty naszego transportu poprzez konsolidacji zamówień i łącznej przesyłce statkiem. Czas czekania na nasz towar to mniej więcej miesiąc, więc same zakupu należy robić również z rozsądkiem.

zakupy w sklepie

Autor: podoboq
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest również, mimo wszystko zrobić większe zakupy. Wystarczy zebrać zamówienia od znajomych i dzięki temu cena całościowa naszego zakupu obniży się lub dostaniemy możliwość darmowej dostawy. Dobrze też zastanowić się nad kupnem towarów mniej oryginalnych, których wartości są bardzo niskie. Jeśli zależy nam na tempie dostawy, to za dodatkową opłatą importer z Azji jest w stanie nam wysłać naszą przesyłkę pociągiem lub samolotem. Ale powinniśmy liczyć się z tym, że stawki wtedy poszybują do góry i zapewne taniej będzie znaleźć towar u polskiego sprzedawcy.Zakupy z Azji są świetnym pomysłem na odejście od codziennych nerwów. Wszak nic tak pozytywnie nie stymuluje, jak dobrze przeznaczone pieniądze.