Perfumy Gucci – dla pewnych siebie i konsekwentnych osób

Gucci to firma przywodząca na myśl luksus. Współcześnie to już nie tylko doskonałe, designerskie części garderoby i galanteria, ale również szlachetne perfumy, które powinna posiadać każda kobieta, pełna zmysłowości, pewna siebie i żywiołowa. Gucci – firma kojarzona z ekskluzywnością i elegancją.

Perfumy dla kobiet

Autor: Florian Lehmuth
Źródło: http://www.flickr.com
Wskaźnik dobrego gustu wśród największych światowych sław. W 1974 roku marka zaczęła wytwarzać własne perfumy, które okazały się prawdziwym hitem na całym świecie. Najbardziej znana linia perfum tej marki to Gucci Guilty. Znajdziemy tu zarówno zapachy dla pań, jak i dla panów. Wersja podstawowa to perfumy trwałe i zdecydowanym zapachu, lecz dla wyjątkowo wybrednych osób stworzona została linia Intense o jeszcze bardziej wyrazistym aromacie. Chociaż ceny perfum są dość wysokie, opłaca się pozwolić sobie na trochę luksusu i zaopatrzyć się we flakonik. Dzięki silnym zapachom i długiej trwałości, buteleczka wystarczy na długo.

Gucci Guilty to zapachy, pozyskane z charakterystycznego połączenia egzotycznych kompozycji kwiatowych i zmysłowych nut zapachowych, otrzymanych z przypraw albo owoców.

Uzyskanie innych wiadomości na rozpatrywany tutaj temat jest dla Ciebie kwestią pilną? Jeżeli tak, to bez strachu kliknij ten link i tam zdobądź użyteczne szczegóły (http://tomiservice.pl/).

W wersji klasycznej tych perfum zastaniemy zapachy bzu, fiołka, mandarynki oraz różowego pieprzu. Kobiece perfumy Gucci zaprojektowane zostały dla kobiet pewnych siebie, lubiących się wybijać z tłumu, pomysłowych i śmiałych. To niezwykle zmysłowe zestawienie zapachów nadaje się zarówno na wielkie, wieczorne wyjście, jak i w czasie codziennych spotkań biznesowych – podkreślając szyk, nieustępliwość i świadomość swoich atutów.

Panie, które używają perfum marki Gucci mówią, że dzięki nim czują się bardziej seksowne i przebojowe. Gucci w swoich kampaniach reklamowych przedstawia właśnie taki wizerunek kobiety: panie mają być kuszące, bezwzględne i dążyć do wyznaczonych sobie planów. To na pewno jest model kobiety, jaki pragniemy widzieć we współczesnym świecie.

Zapewne z tego powodu perfumy tej firmy są tak lubiane. Gustowne opakowanie, oryginalny flakonik oraz prestiż marki przyczyniają się do tego, iż Gucci Guilty to idealny pomysł na prezent. Na pewno każda pani, obdarowana wyjątkową wodą perfumowaną, będzie zadowolona z upominku.