Niestety powietrze w naszej ojczyźnie jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych we Wspólnocie Europejskiej oraz na naszym globie

Już od kilku lat dużo mówi się o tym, że w naszym kraju bywa taki smog, jak choćby w Azji. To po prostu fatalnie wpływa na nasze zdrowie.
Seniorzy przekonują, że dawniej powietrze było o wiele gorsze, co było odczuwalne w płucach, jako pieczenie.

szafa z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże w czasach PRL-u nikt nikt tego nie nagłaśniał. Dziś słyszy się o tym niemal codziennie — szczególnie zimą. To fatalny okres w roku, jeżeli chodzi o smog, bo w wielu polskich domach do teraz trzyma się stare kopciuchy. Dodatkowo istnieją wciąż ludzie, którzy palą, czym popadnie i niestety nie chcą zrozumieć, że trują siebie i innych. Dlatego ważne wydaje się być, by zimą nie przebywać zbyt wiele na zewnątrz. W domu natomiast musimy zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza. Jest to najczęściej niewielkie urządzenie, które będzie uwalniało nas od groźnych pyłków z powietrza. Ważne jest, by dowiedzieć się, które zanieczyszczenia on usuwa. Kupowanie drogiego sprzętu, który nie zwalcza najgroźniejszych pyłków PM 2,5, jest w sumie bez sensu, gdyż o nie głównie chodzi. Oczyszczacze bywają różne, ale powinny mieć kilka głównych cech. Jeśli na przykład pragniemy, aby działały również nocą, to muszą mieć system cichej pracy.

Wówczas nie buczą i nie palą się im żadne lampki — najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy przykładowo chcą postawić oczyszczacz w pokoju dziecięcym.

Zaciekawił Cię opisywany wątek? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy wpis (https://over-horse.com/kategoria-produktu/suplementy-dla-koni/elektrolity-i-regeneracja-powysilkowa-dla-koni/), który z pewnością niezwykle Cię zaciekawi. Zobacz!

Musi być on również dość lekki, abyśmy mogli przenosić go do różnych pomieszczeń. W ciągu dnia na przykład może stać w salonie, a później w sypialni.