Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą łączyć?

Patrząc na ludzi, którzy chodzą po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że zdecydowanie jeansy to element garderoby, w który zaopatrzony jest właściwie każdy z nas, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wypada podkreślić, że, dostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (portal www) to one również często występują w różnorodnych stylizacjach.

To nie koniec interesujących artykułów. Chcesz kolejne? Więc zostawiam tutaj mój odsyłacz do świeżej witryny. Czytaj bez limitów.

Zauważyć można klasyczne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych kolorach, przykładowo zielone, niebieskie czy miętowe trampki (pantofelek24.pl). Co ciekawe, dziś na potęgę stosuje się odważne połączenia. Miętowe trampki wcale nie muszą być wkładane jedynie w połączeniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one również fantastycznie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to inny element garderoby, który jest chętnie przez Polaków zakładany. Zainteresowaniem cieszą się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach w sklepach zobaczyć można różne egzemplarze, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolor. Okazuje się, że marynarka także może być wykorzystywana w licznych zestawieniach. Co pewne, będzie ona świetnie współgrać ze szpilkami. Aczkolwiek trampki również można z nią zestawić, podobnie jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Warto dodać, że jeśli chodzi o obuwie, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że są dopasowane one, rzecz jasna, do dresów, strojów sportowych, rewelacyjnie komponują się z bardziej formalnymi komponentami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.