Jakie mamy dobre laptopy? Który powinniśmy dobierać? Jaki jest idealny do pracy?

Od chwili na rynku pojawiły się ultrabooki i zaczął być dostępny system Windows 8, do sklepów trafiły zupełnie nowe typy komputerów, tak nazywane laptopy 2w1, czyli notebooki konwertowalne oraz hybrydowe. We wcześniejszym czasie możemy tak naprawdę znaleźć i takie konstrukcje, ale były to na pewno produkty niszowe, jakie nie potrafiły właściwie wykorzystać potencjału ekranu dotykowego.

Czym w sumie jest ten nowy typ laptopa? Ultrabook, to cienki i smukły notebook, może dysponować on odwracającym się, a nawet czasami odczepianym ekranem. Dedykowany wyświetlacz sprawia, że w jednej chwili może zmienić się w tablet. Jedyna różnica to trochę większe rozmiary również waga, jak również możliwość tak samo szybkiego powrotu do starego notebooka. Jest to maszyna produkcja maszyn przemysłowych prosta, a równocześnie niezwykle interesujące. Wytwórcy stosują różne rozwiązania, co sprawia, że na rynku notebooków konwertowalnych mamy bardzo fascynujące konstrukcje, jak laptopy 2w1 Lenovo (Taniomania).

Laptop skonwertowany,choć jest nieco znaczniejszy od tabletu, potrafi połączyć atuty urządzeń mobilnych, czyli tabletów, jak i notebooków.

Jeśli zaciekawiły Cię treści w naszym artykule, to kliknij w podany link oraz czytaj także (https://banery-druk.net/banery-reklamowe-katowice) następnych szczegółów.

Gdy potrzebny jest sprzęt do pracy, standardowy sprzęt jak laptopy Acer, pozostanie standardowym komputerem przenośnym, jak jednak pragniemy coś prezentować i wykorzystać ekran dotykowy, to laptop ma szansę zamieniać się w tablet.

laptop

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie wytwórcy ciągle poszukują najdoskonalszego rozwiązania, które nie będzie za bardzo kosztowne, a będzie je można zaliczyć do trwałych i komfortowych wynalazków. Tak też w sprzedaży mamy szansę znaleźć komputery konwertowalne, różnie rodzaje, od tradycyjnych jak laptopy HP, po bardziej urozmaicone.

Na uwagę z pewnością może zasłużyć ekran odchylany o 360 stopni. Mamy okazję taki ultrabook dawać w rozmaitych pozycjach zależnie od zapotrzebowania. Mamy szansę go wykorzystywać jako tradycyjny notebook, ustawić go w pozycji namiotu, dzięki czemu możemy przeprowadzić prezencję czy pooglądamy film. Możemy też korygować go w odwrotnej możliwości niż notebookowej, to spowoduje, że urządzenie będzie wyglądać jak tablet położony na podpórce (klinkij w ten link).