Jaką reklamę kupić, aby dotrzeć do dużej liczby potencjalnych usługobiorców i nie zniechęcić ich nachalnością przekazu

Natarczywość reklam jest czasem gorsza niż ich brak. Z tego powodu pracownicy agencji reklamowych proponują takie rozwiązania, które nie okażą się zbytnio denerwujące dla możliwych odbiorców. Jeśli przeglądamy internet, to często denerwują nas wiecznie wyskakujące okienka np. z ofertami noclegów w Beskidzie Śląskim.

Taka forma reklamy może w wybranych przypadkach przynieść więcej szkód niż korzyści, bo przecież nie każdy pragnie bezustannie oglądać reklamy, zwłaszcza wtedy, gdy nie planuje w najbliższym czasie wypadu w góry. Jak widzimy, w każdej branży oczekujemy, aby w konkretnej okoliczności przestrzegana była arystotelesowska reguła złotego środka.

reklama na autobusie

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama ciągle jest dość pozytywnie postrzegana przez Polaków.odnośnik float spa float spaNa przykład gazetki promocyjne, które każdy konsument jest w stanie zabrać ze stojaka ustawionego w pobliskim sklepie wielkopowierzchniowym, cieszą się dużym wzięciem. Jednak nie w każdym przypadku taka forma reklamy się sprawdza. Spośród tych najkorzystniejszych znajduje się reklama w autobusie i innych środkach podmiejskiej komunikacji – Już od jakiegoś czasu pasażerowie mogą we wnętrzach pojazdów dostrzec niewielkie telewizorki, a na ich ekranach prezentowane są filmiki, które namawiają do kupna określonego kosmetyku albo do skorzystania z danej usługi.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com

Wyimaginujmy sobie studenta albo pracownika ciastkarni, który każdego dnia dojeżdża na uczelnię bądź do pracy autobusem, bo tak jest taniej i szybciej. Kiedy przez dłuższy okres pokonuje się ciągle jedną i tę samą drogę, to w rezultacie staje się ona na tyle nudna, że każde jej urozmaicenie jest przyjmowane całkiem pozytywnie. I właśnie ten fakt sprawia, ze reklama w autobusie nie jest postrzegana jako namolna i szczególnie irytująca –

A co najczęściej bywa tematem filmów reklamowych? To już jest uzależnione od profilu działalności firmy, która zleciła projekcję spotu. W dużych miastach zobaczymy propozycję szkół prywatnych i salonów kosmetycznych. Pojawiają się także praktyczne i zawsze niezbędne dla każdego obywatela informacje na temat zasad ratowania życia ludzkiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na prezentowany wątek? To świetnie, gdyż pod linkiem zabawka dla psa znajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

Omawiana forma reklamy w tramwajach jest też używana przez miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne do przekazywania podróżnym obowiązujących promocji w cenach biletów za przejazd.