Jaką funkcję mogą pełnić małe misie oraz co mogą ocalić?

Od jakiegoś momentu w naszym prawie funkcjonuje artykuł, który nakazuje wszystkim przechodniom idącym poza terenem zabudowanym w godzinach nocnych nosić jakieś fluorescencyjne elementy.

Przykładowo mogłyby to być paski albo specjalistyczne tasiemki czy kamizelki.
miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciwko tym potrzebom, przeróżne agencje reklamowe proponują interesantom specjalne maskotki. Są one wykonane np. w formie różnorodnych zwierzątek, jakie opiekunowie mogą kupić dla swoich dzieci. Bardzo popularnym aktualnie wzorem jest miś obdlaskowy. Ma on wielkość ok. 10 centymetrów. Taki miś może posłużyć jako breloczek, który można za pomocą łańcuszka przyczepić do plecaczka. Jest to niezwykle tani towar, zatem warto jest kupić parę sztuk oraz przymocować w różnorodnych miejscach plecaka dziecka.

Te wpisy z www (http://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane), które znajdziesz po kliknięciu na ten odsyłacz niewątpliwie okażą się użyteczne – są one godne polecenia i mogą Cię miło zadziwić.

Takie maskotki produkowane mogą być w różnorodnych wzorach oraz barwach. Mogłyby być płaskie lub wypukłe.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że na takich produktach można by umieszczać dowolny nadruk. Inaczej mówiąc można by w oczach swych potencjalnych klientów skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na szosach oraz bezpieczeństwem najmłodszych.sprawdź więcej sprzęt fitness sprzęt fitnessTego typu odblaskowy miś jest dostępny praktycznie wszędzie w sklepach zabawkowych, w internecie czy nawet w sklepach z artykułami dla pociech w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na maskotce mógłby zostać wykonany jakikolwiek napis za pomocą sitodruku lub tampodruku. Kupując tego misia trzeba jedynie sprawdzić, czy taki produkt jest środkiem ochrony indywidualnej wg ustawy Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r.