Jak łatwo ujednolicić wygląd samochodów należących do tej samej floty?

Większość ludzi wie, że polakierowanie samochodu nie zalicza się do najtańszych usług. Jest tak z tego powodu, że lakiery które się stosuje do tej czynności są dosyć drogie oraz należy zdemontować wcześniej wszystkie części, jakie będą zasłaniać powierzchnię karoserii.

Z tego też powodu powstała pewna alternatywna usługa – zamiast malować samochód, można go po prostu okleić.
Podmioty, jakie oferują oklejanie aut, świadczą różnorodnego rodzaju usługi. Nie chodzi jedynie o szybką odmianę kolorystyki danego pojazdu, lecz także o świadczenia związane z reklamą. Jest to interesująca alternatywa dla tradycyjnego przelakierowania nadwozia. Istnieje nowoczesna folia, przy pomocy jakiej specjaliści mogą stosunkowo szybko nadać prawie każdemu pojazdowi nowy wizerunek. Tego typu folia posiada szerokość ok. 1,5 metra, zatem można okleić dużą część powierzchni bez pozostawiania jakichkolwiek łączeń folii w widocznym miejscu. Jeżeli zainteresowało Cię tego typu oklejanie samochodów Kraków to miasto, w którym odnajdziesz fachową spółkę, jaka chętnie zajmie się zmianą wyglądu Twojego auta.

Jeżeli pragniesz uzupełnić swą wiedzę w tej tematyce, to czytaj tu regały wjezdne następne treści. Trzeba wejść w podany link.

Cena takiego oklejania jest zależna m.in. od ilości koniecznej folii, ale zawsze będzie niższa niż koszt lakierowania.

środki

Autor: Haltex
oklejanie samochodów kraków

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące, takie oklejanie jest rozwiązaniem całkowicie odwracalnym, tzn. jeżeli folia została przyklejona wyłącznie w celu zabezpieczenia oryginalnego lakieru, to przed możliwą odsprzedażą auta można bezproblemowo odkleić folię bez uszkodzenia pojazdu.

Jest to ważne w razie, kiedy oklejanie było przeprowadzone z powodów marketingowych. Jest to też znakomite rozwiązanie na ujednolicenie stylizacji aut wliczających się do tej samej floty.