Interesujący i niecodzienny sposób uzyskania ciekawego adresu dla spółki

Warunki gospodarcze w różnorodnych krajach mogłyby się wzajemnie bardzo różnić, co nie jest zbyt sprawiedliwe wobec mnóstwa biznesmanów. Dla przykładu w Polsce od dawna obowiązują bardzo wysokie opłaty związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy.

Na szczęście jest na to pewne ciekawe rozwiązanie.
Jest to możliwość założenia firmy w innym kraju, na regułach, które obowiązują właśnie w nim. Innymi słowy jeśli zdecydujemy się uruchomić firmę np. za naszą zachodnią granicą, to oczywiście nie będziemy zmuszeni płacić polskiego ZUS-u. Będziemy jednak zobligowani płacić opłaty na niemieckie ubezpieczenie chorobowe. O wiele korzystniej może wyglądać sprawa lokalu firmy, ponieważ wystarczy jedynie otworzyć wirtualne biuro. Jego właściciel nie musi wynajmować żadnego biura, jeżeli jedynie tego robić nie ma ochoty. Zyski płynące z posiadania tego biura, to nie tylko możliwość korzystania z niezwykle ciekawego adresu podmiotu. To natomiast rodzi w potencjalnych kleintach tak istotne w interesach zaufanie. Korespondencja przesyłana na tego typu wirtualny adres byłaby przekazywana do posiadacza w formie komputerowej.
wirtualne biuro
Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light
Bardzo ważne jest także to, że tego typu adres mógłby zgodnie z prawem posłużyć do rejestracji firmy w pewnym być może bardziej atrakcyjnym miejscu niż to, w jakim działa obecnie taka spółka. Nie musi być to poza granicami państwa. Mógłby to również być adres w centrum jakiegoś bardziej rozbudowanego miasta w naszym kraju, np. Warszawy czy Poznania. Oczywiście najmując tego typu wirtualne biuro jest także możliwość korzystania nie jedynie z sali konferencyjnej na np.

kursy, ale także z działu księgowości czy płac. Biznesmeni, którzy są zaciekawieni taką ofertą, mogliby dobrać jedynie wybrane przez siebie usługi, np. sala konferencyjna czy obsługa sekretariatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.