Ekran led jako nośnik marketingu

W dobie najnowszych technik, również coraz to szybszego rytmu życia, reklama na telebimie to jedyna technika jaka umożliwia ekspresowo zmieniać treści i nadążać za prędkimi przemianami w przekazywaniu tekstów reklamowych.

telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim jako nośnik reklamy może być używany wewnątrz domu, lecz także na zewnątrz – Medas Media. Dynamiczny przesył treści daje ogromne możliwości prezentacji na ulicach , w centrach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Może być przedstawiana o każdej porze i w każdych warunkach atmosferycznych zatrzymując uwagę różnego przechodnia.sprawdź lotus style lotus styleBędący w ruchu film to idealny sposób na przedstawienie promocji produktu. Nawet ostre słońce nie przeszkodzi w komunikowaniu treści.

Telebim jest narzędziem reklamowym jakich treść jest możliwość prędko modyfikować. Dzięki szczególnym przekaźnikom, przez komputer, jest możliwość zmieniać przesył bez żadnego kłopotu. Dzięki temu konsumenci na bieżąco są informowani o najbliższych promocjach, czy wyprzedażach. Reklama na telebimie, to bardzo dobry sposób na ograniczenie reklam papierowych. W dzisiejszych czasach chronienie papieru winno być pierwszeństwem dla każdego obywatela, toteż jakikolwiek zmieniony sposób reklamy jest korzystnym postępowaniem wszelkiego sprzedawcy.

Telebim to takie narzędzie do wysyłania treści, jakie nie jest obojętne dla przechodnia. Ogromny, ruchomy, kolorowy film przyciągnie wzrok różnego przechodnia i czy tego potrzebuje, czy nie, zapadnie w jego pamięci. To bywa również strategia na promowanie marki.

Telebim może być detalem ozdobnym areny. Wyświetlając przeróżne obrazy jako tła wzbogacą w niebywały sposób przedstawienie sceniczne . To wspaniały sposób na prędką metamorfozę ozdób. Dzięki temu użyciu unikamy częstej transformacji dekoracji standardowych, których konstrukcja jest droga i zazwyczaj jednokrotna bo przeznaczona wyłącznie dla jednego spektaklu. Dzięki telebimom na przedstawieniach, można spędzać czas nieopodal własnego gwiazdora.

Świetnym przykładem wdrożenia telebimów są przedsięwzięcia sportowe – Gigantyczne ekrany umożliwiają z bliska przyglądać się interesującym sytuacjom i być jak najbliżej takiego zdarzenia.