Dlaczego telebimy są wykorzystywane w trakcie trwania wielkich imprez masowych?

Telebimy to ekrany wizyjne, które wyświetlają wielokolorowe obrazy. Używa się ich, jako nośnik reklam wielkoformatowych i podczas ogromnych wydarzeń masowych. Urządzenie to stało się niebywale sławne i od dłuższego czasu mało które wydarzenie odbywa się bez jego wykorzystania.

Korzystanie z telebimu niesie ze sobą wiele korzyści. Ma on dużą przewagę nad pozostałymi metodami pokazywania obrazów w dużych rozmiarach. Odmiennie od projektorów, czy wielkoformatowych ekranów plazmowych niezależnie od warunków meteorologicznych takich, jak duże nasłonecznienie lub ulewy, zawsze ukazuje czytelny i widoczny obraz. Zdają sobie z tego sprawę organizatorzy ogromnych eventy masowych, którzy praktycznie zawsze korzystają z telebimów (Medas Media). Niezależnie od rodzaju eventu na jakie się wybieramy obraz przedstawiany na telebimie jest niezwykle przydatny. Podczas imprez sportowych, jak np. konkurs w narciarstwie alpejskim, widz ma możliwość oberwowania całych zjazdów sportsmenów na dużym ekranie, gdyż na żywo widzialna jest jedynie koniec trasy zjazdowej. Podobna sytuacja ma się w przypadku występów i festiwali muzycznych.

Muzycy występujący na scenie nie zawsze są widoczni z końcowych rzędów widowni. Dzięki telebimowi słuchacze mają możliwość nie tylko wysłuchać piosenek swojej ulubionej kapeli, ale jednocześnie ujrzeć w przybliżeniu, jak wygląda na żywo i prezentuje się na scenie. Telebim miał również swoje zastosowanie w trakcie organizacji tzw. stref kibica na Euro 2012 w w naszym państwie w piłce nożnej.

Na pewno zda Ci się hiperłącze (http://www.lonsdale-benlee.pl/promocje.html), jeśli intrygują Cię przedstawione w naszym artykule wątki. Na następnej stronie znajdziesz ich dużo więcej.

Dzięki niemu tysiące fanów sportu, którym nie udało się zakupić wejściówek na mecz mogło zebrać się w większym gronie i wraz z innymi fanami sportu przeżywać wielkie emocje, obserwując spotkanie i konsumując piwotudzież jedząc różnorakie zakąski

Jak widać telebimy (sprawdź szczegóły) sprawdzają się rewelacyjnie nie tylko w akcjach promocyjnych, lecz również są wyjątkowo pomocne przy organizacji ogromnych wydarzeń. Niezależnie od sytuacji zachowują dobrą jakość obrazów i genialnie wykonują swoje zadanie. Sprawiają, że wydarzenie jest o wiele bardziej atrakcyjniejsze i przyciąga mnóstwo uczestników.