Co powinien potrafić mężczyzna

Golenie to dla mężczyzny bardzo ważna czynność. Dla młodzieńca jest to następny krok w procesie stawiania się dorosłym. Prawie każdy facet pamięta, z jaką dumą nosił pierwszy wąsik. Chociaż później mógł zdecydować o goleniu się na gładko, ten moment pamiętać powinien.

golenie i kremy

Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com

Golenie się to czynność niezwykle przyjemna, istnieją mężczyźni, którzy uważają tą czynność za jedną z najprzyjemniejszych chwil w trakcie poranka. Z jakiego powodu golenie jest tak przyjemne? Przede wszystkim przez wykorzystywane do owej czynności akcesoria.

Jeżeli zaintrygowały Cię wiadomości w tym artykule, to doczytaj i sprawdź (http://www.pizzahut.pl/restaurants/26-pizza-hut-makro-jerozolimskie) kolejne opisy na następnej stronie, która jest pod poniższym linkiem.

Panowie dzielą się na sympatyków maszynek elektrycznych oraz na sympatyków pędzla. Obie metody są dziś tak samo efektywne, a zatem dobór strategii zależy wyłącznie od upodobań mężczyzny. Golenie maszynką na żyletki będzie w sam raz dla mężczyzn lubiących precyzję. W tej metodzie nie ma miejsca na omyłki, musimy wykazać się wytrwałością a także delikatnością. Tok golenia bowiem to cały, długi rytuał.

Wpierw trzeba rozprowadzić przy pomocy odrobiny wody trochę mydła d​o golenia. Nieodzowny jest właściwy pędzel; najdroższe i najodpowiedniejsze będą te zrobione z końskiego włosia lub borsuczego. W wyższym stopniu ekologiczne usposobieni panowie (czy po prostu – gospodarni) używają pędzelków tańszych, zrobionych z syntetycznego włosia. W tenże sposób sympatyczne zwierzęta nie tracą żywota. W następnej kolejności należy odpowiednio łagodnie używać żyletki. Wymagana w tym przypadku będzie daleko idąca przezorność oraz delikatność, bowiem nadmiernie silny nacisk na skórę może spowodować skaleczenia, które są dość bolesne i przedstawiają się pięknie.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałe golenie maszynką na żyletki – to znaczy takie kiedy nie widać na naszej twarzy zacięć – nastręcza czasu. Musimy po prostu nabrać biegłości. Po goleniu najlepiej użyć wody po goleniu Taylor of bond street w charakterze wykończenia całego rytuału – w pewnym sensie jako wiśnia na torcie. O wiele mniej uciążliwą metodą golenia się będzie użycie maszynki elektrycznej. Jej plusem jest to, że przebieg golenia jest równocześnie rodzajem masażu buzi. Oczywiście i w tym przypadku także zakończeniem będzie zastosowanie ulubionej wody toaletowej Baxter of California. Wytworny dżentelmen „od brody się zaczyna”. Następnym krokiem jest rozważanie należytej garderoby. Mimo pozorów dres nie wszędzie jest odpowiedni.