6 zasad podstawowej garderoby stylowego mężczyzny

Dziś nowoczesny mężczyzna to jest nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Zazwyczaj ma świadomość, że musi dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Zakup eleganckich ubrań do opłacalna inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku pacy. Na przykład podczas spotkania z klientem, czy w innych typowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też warto zadbać o swój wygląd.

Nim wybierzemy się na zakupy, musimy sprawdzić kilka istotnych faktów.Przede wszystkim, jaki mamy model sylwetki oraz jaki rozmiar. W przypadku męskiej garderoby kwestia rozmiaru jest nieco bardziej złożona,ponieważ wybierając przykładowo koszulę, powinniśmy znać szerokość rękawa i rozmiar kołnierzyka. Oczywiście w markowym sklepie z konfekcją męską możemy liczyć na fachową radę sprzedawcy, aczkolwiek takie informacje warto pamiętać. Poza tym pamiętając, który model sylwetki posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój koszuli czy spodni, aby wyglądać jak najkorzystniej. Należy pamiętać, aby unikać ubrań, które deformują sylwetkę lub uwydatniają wszystkie jej niedoskonałości.

Modne koszule męskie (pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź na ) to klasyka każdej garderoby. Idealnie dopasowana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i na randce. Najbardziej profesjonalna jest koszula z długim rękawem w jasnym kolorze. To również niezbędna część dress code’u w dużej firmie. Koszula z krótkim rękawem jest raczej mniej oficjalna i na pewno nie powinno się jej ubierać na spotkania biznesowe. Pamiętajmy, że wysokiej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Zazwyczaj markowe modele są wykonane z dobrej bawełny, dzięki czemu koszula jest przewiewna.

Każdy elegancki mężczyzna musi mieć w swojej garderobie markowy garnitur. Oczywiście na co dzień można ubrać świetnie skrojoną marynarkę, jednak w oficjalnych sytuacjach garnitur jest konieczny. Uniwersalny kolor, który polecamy to marengo, czyli ciemny odcień szarego. Oczywiście na wyjątkowe okazje można zakupić coś bardziej odważnego, przykładowo garnitur w z lekko świecącego materiału.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym intrygującym opisem? Rewelacyjnie. Tym samym zachęcamy – kliknij w link raportowanie esef i przejdź do nowej strony po detale.

Aby efekt był zadowalający do stylowego garnituru dobrze jest dobrać koszulę z mankietem. Wówczas koniecznym elementem zestawu będą srebrne spinki do koszuli (idź na mój blog).